Pradžia / Rinkis dizainerį

Vizualinis identitetas, kuriuo gali didžiuotis

Dizainerių Sambūris tai ne tik kursai dizaineriams, tai ir platforma verslams rasti savo darbą išmanančius specialistus profesionaliam verslo įvaizdžiui sukurti.

Verslo įvaizdis prasideda nuo identiteto projekto

Kaip išsirinkti dizainerį projektui?

Labai dažnai verslas kuria pavienius sprendimus: pirma logo, tada kuriama svetainė, soc. tinklų dizainas, tada skrajutė... kol galiausiai pametamas identiteto vientisumas. Kai tuo tarpu, investuojant 4-5 savaites į sambūrio dizaino procesą ir vizualinio identiteto Stylescape sukūrimą, dedate tvirtus pagrindus ne tik vientisumui, bet ir kitų dizaino darbų atlikimo greičiui.

1.

Pasirink projektui skiriamą biudžetą

Nustatyk biudžetą, kurį gali ir nori skirti vizualinio identiteto įgyvendinimui.

2.

Atsirink projektui tinkamos stilistikos dizainerį

Skirtingoms veiklos nišoms tinka skirtingos stilistikos dizaino sprendimai.

3.

Užpildyk formą ir lauk patvirtinimo

El laiške gausi detalų proceso paaiškinimą ko tikėtis, dirbant su dizaineriu iš Sambūrio.

Rezultatas, kurio galima tikėtis:

Išsirinkti dizainerį galite peržiūrėdami anketas skiltyje "Dizaineriai" arba ieškoti artimos stilistikos dizaino sprendimų skiltyje "Projektai". Nustatę projektui  norimą skirti biudžetą ir radę tinkamą dizainerį spauskite siųsti užklausą ir gausite el. laišką su pasiūlymu. Kaip tai veikia?

Projekto detalės

Biudžetas

400 € 1500 €

Veiklos tipas

Dizainerio detalės

Atliktų projektų kiekis

1 10+

Darbų pradžia

Garantijos

Ką apie mus sako klientai?

Platformoje esantys dizaineriai yra baigę Sambūrio mentorystės kursus, kurie veikia kaip garantas kokybiškoms paslaugoms. Galite tikėtis rasti specialistą, kuris “nešaudys varnų” bandydamas atspėti, ko jums reikia, tačiau atvirkščiai gilinsis į užduotį ir kurs tai, kas reikalinga verslo tikslams pasiekti. Bendradarbiavimas prasideda nuo identiteto projekto, vėliau galima bendradarbiavimą tęsti.

Leisdamosios į avantiūrą su Sambūriu, nesitikėjome tokio profesionalumo ir jėgiško rezultato. Dizainerė mus išgirdo ir išpildė viską 100 %.

Make Tone komanda , Alina ir Jolanta

Labai jums ačiū! Tikrai viskas puikiai ir idealiai, kaip ir įsivaizdavau. Labai džiaugiuosi! Pasirodo verslo kūrime būna ir malonių patirčių!

Skonio veranda , Grėtė Lideikė

Smagu, jog mūsų brendo vizualinio identiteto kūrimo procesas su Sambūriu tapo malonumu. Ačiū už klausymą ir girdėjimą, žiūrėjimą ir matymą.

Azira komanda , Goda ir Kristina

Ar saugu dirbti su dizaineriu iš Sambūrio?

Visi šioje platformoje esantys dizaineriai yra baigę Sambūrio mentorystės kursus, atlikę praktines užduotis ir įgyvendinę realų projektą su mentorės konsultacijomis. 

Ar saugu rinktis mažai projektų įgyvendinusį dizainerį?

Mažiau patyrę dizaineriai projektus atlieka su mentorės konsultacijomis, tad tikrai saugu. Savarankiškai dirbantys dizaineriai jau yra sėkmingai įgyvendinę 5 ir daugiau projektų. 

O kas jei nerasim bendro sprendimo?

Platformoje esantys dizaineriai išmano dizaino procesą ir susikalbėjimo metodus. Iškilus nesutarimui ar nesusikalbėjimui - mentorė įsitraukia į procesą.

Nežinai kurį dizainerį pasirinkti?

Registruokitės konsultacijai su mentore Lina Mass, kuri padės atrinkti tinkamą dizainerį projektui.

BENDRADARBIAUJAME SU VErSLIOMIS BENDRUOMENĖMIS

Success message!
Warning message!
Error message!