Pradžia / Apie Dizainerių sambūrį

per 3 minutes

Kas yra Sambūris?

Kas?

Kursai ir mentorystė dizaineriams, bendruomenė, platforma verslui, padedanti rasti profesionaliai dirbančius (freelance) grafikos dizainerius bei susikurti funkcionalius dizainus padedančius pasiekti verslo tikslų.

Kaip?

Mokoma metodų kaip kūrybiškai mąstančiam dizaineriui susikalbėti su analitiškai mąstančiu verslo atstovu. Dėmesys skiriamas grupiniam mokymuisi (Mentorystė), nes tik atskaitomybė kitiems skatina veikti, tačiau yra galimybė ir mokytis savarankiškai (online kursas).

Kam?

Kursai pažengusiems ir pradedantiesiems dizaineriams, norintiems tapti sėkmingais laisvai samdomais savo srities specialistais (freelance), tačiau tinka ir samdomą darbą dirbantiems dizaineriams, turintiems laisvesnį grafiką. Bei verslams ieškantiems profesionaliai teikiamų dizaino paslaugų.

Kodėl?

Norisi kiekvienam dizaineriui suteikti galimybę atrasti prasmę veikloje, išvengiant prastų dizaino patirčių. Išmokti klausti ir klausyti, stengiantis suprasti klientą ir jam padėti rasti geriausią sprendimą, veikiant iš lygiaverčio partnerio, ne iš užsakymo priėmėjo pozicijos.

PER 7 minutes

Kas yra Sambūris?

Kursai dizaineriams

Kursai pažengusiems ir pradedantiems dizaineriams, siekiantiems pereiti į profesionaliai dirbančių, laisvai samdomų dizainerių gretas,  kuriant vizualinį identitetą ir ne tik. Siekiantiems laisvės planuoti savo laiką, finansus (taip, taip ir juos) bei ieškantiems būdo kaip veikti iš džiaugsmo būsenos, ne iš streso. Dažniau rinktis noriu, bet nepamiršti ir ko reikia. Siekiantiems savo svajonių!Intensyvi 12 sav. mentorystės programa startuoja du kartus per metus, visi dalyviai prijungiami ir prie bendruomenės. Norintiems mokytis savarankiškai skirtas online kursas (galima įsigyti ir atskiras temas) prie kurio galima prisijungti bet kada.

Bendruomenė

Prie bendruomenės prijungiami visi mentorystės programos dalyviai, gaudami visus su tuo susijusius privalumus: papildomas temines paskaitas kas mėnesį, ankstesnių temų įrašus (“level-up” kursą), narių organizuojamą atskaitomybės klubą kas savaitę, knygų klubą (kiek iš jūsų norėtų perskaityti daugiau knygų, bet neturi tam laiko?), galimybę bet kada paklausti profesinio klausimo ir rasti atsakymą, o gal net gauti konsultaciją iš kito dizainerio... Tai galimybė dalyvauti ‘team-building’ gyvuose susitikimuose, stovyklose ar tiesiog sutikti Kalėdas tarp kolegų.


Tai daugiau nei tiesiog kursiokai, tai žmonės žiūrintys viena kryptimi, bei padedantys vieni kitiems siekti savų tikslų. 

Sambūrio platforma verslams

Dizainerių sambūris gimė kaip iniciatyva padėti dizaineriams ir klientams susikalbėti ir sumažinti prastas dizaino patirtis. 2019 metais pradėjau vystyti mokymų dizaineriams idėją, nes sukurtas dizaino procesas ir bendravimo su klientu metodas jau nešė nuostabų atgalinį ryšį iš klientų. Tuo tarpu daugėjo ir klientų besiskundžiančių grafikos dizainerių paslaugom, esą jie nesusikalba ir vieni kitų nesupranta...

2022 metais startuoja platforma, kurioje verslai gali rasti dizainerius, kurie baigė mentorystės programą, kaip garantiją funkcionaliems dizaino sprendimams, taikant profesionalų dizaino procesą ir susikalbėjimo metodą.

Sambūrio autorė ir mentorė

Lina Mass

Esu Lina Mass – brendo strategė, identiteto dizainerė, sambūrio įkūrėja bei lektorė.

Mano aistra yra kurti funkcionalius, strategiškus dizainus. Mane be galo žavi kokį pokytį gali sukurti tinkamas vizualinio identiteto dizainas. Kaip žibančiomis akimis verslo įkūrėjas pradeda pats įtikėti savo verslo idėja ir drąsiai ją uždegti kitus. Ir, žinoma, pritraukti klientus!

Man taip malonu matyti, kaip dizaineriai tobulėja mokydamiesi dizaino proceso bei susikalbėjimo metodo. Džiaugiuosi galėdama su jais žengti į naują profesionalumo lygį, kuriame dizaineriai yra verslo partneriai, ne užsakymų vykdytojai.

Dizainerių Sambūris apjungia šias dvi grupes su misija - padėti išvengti prastų dizaino patirčių tiek dizaineriams, tiek verslams.

Grafikos dizaineriai su manimi gali susimatyti kursuose (mentorystė ir online kursas)

Smulkus ir vidutinis verslas gali registruotis pokalbiui dėl brendo strategijos ir vizualinio identiteto projektų Linamass.com

+15 m. patirtis grafikos srityje
+5m. identiteto dizainerė
(linamass.com)
Brendo strategija
@Melinda Livsey
(The Futur)
The Writing Skills Workshop
@Seth Godin
(Akimbo Workshops)
The Marketing Seminar
@Seth Godin
(Akimbo Workshops)

Rekvizitai

MB “Tvanas”, įm. k. 304924588, samburis@linamass.com, +370 620 66742

Success message!
Warning message!
Error message!