Pradžia / Atsiliepimai

Dizaino kursų atsiliepimai

Ką dizaino kursus baigę grafikos dizaineriai sako apie patirtį? Ar šie kursai tiks ir tau? Į šį klausimą rasti atsakymą padės atsiliepimai apie Sambūrio kursus iš pirmų lūpų.

Apie savęs, kliento bei dizaino proceso pažinimą, apie šiltą ir labai jaukią bendruomenę, baimių įveikimą bei pasitikėjimą savimi - taip galėčiau apibūdinti Dizainerių Sambūrį. Būvimas čia, buvo vienas mano svarbesnių gyvenimo pasirinkimų. Dizainerių Sambūris sugriovė mano pačios, kaip dizainerės, susikurtus neteisingus įsitikinimus bei prielaidas ir suteikė neįkainojamą žinių bagažą bei dizainerių bendraminčių ratą. Įsitikinau, jog vienas lauke - ne karys ir, jog būtent ši vieta yra labai saugi ir draugiška prašyti pagalbos ir tobulėti! :)

Ugnė Češkevičiūtė  (mentorystė 2023 m.)
Behance Portfolio

Atėjau į "Dizainerių Sambūrį" su tikslu mokytis. Greitai supratau, kad tai yra daugiau nei mokslai, kuriuos galima gauti universitete ar kitoje mokslo įstaigoje. Čia nėra konkurencijos, kiekvienas daro pagal savo galimybes ir visiems yra, ko pasimokyti (tiek pradedantiesiems, tiek pro level). Kursai apima pačias opiausias dizainerių problemas (kaip bendraut su klientu, kainoraščius, dizaino procesus ir t.t. ), viskas yra susisteminta ir lengvai pateikta. Tiesiog reikia išklausyti ir imtis veiksmų. :) Per šiuos 3 mėn. mentorystės, išmokau ne tik kaip bendrauti su klientu, dizaino proceso, bet ir tapau inovatyvios, augančios bendruomenės dalimi. Iš mentorės Linos norisi mokytis, ji empatiška, atsako į visus klausimus arba padeda per klausimus, rasti atsakymą pačiam. Jei abejoji, ar verta pabandyti — čia Tavo ženklas, kad TAIP, TIKRAI VERTA! :)

Simona Koženiauskaitė  (mentorystė 2023 m.)
Behance Portfolio

Prisijungiau prie Sambūrio kursų norėdamas toliau tobulėti, įgyti žinių, patirties ir sėkmingai pradėti kurti savo karjerą dizaino srityje. Kursai padėjo man geriau suvokti dizaino kūrimo procesą: nuo pirmo pokalbio su klientu iki baigtinio projekto sukūrimo. Taip pat, buvo labai naudinga dirbti su realiu klientu, išbandyti savo jėgas kuriant logotipą ir identitetą. Kiekviename proceso etape gavau mentorės patarimų ir įžvalgų, kurie padėjo pasiekti kokybišką rezultatą. Rekomenduoju šiuos kursus tiems, kurie ieško koncentruoto žinių bagažo, geros atmosferos ir draugiškos bendruomenės.

Rokas Petruškevičius  (mentorystė 2023 m.)
Behance Portfolio

Į dizainerių sambūrį atėjau turėdama daugybė klausimų, kurių negalėjau rasti Google, o išėjau su dideliu žinių bagažu ir dar didesne drąsa žengti savo svajonės link. Visada žavėjausi grafikos dizaino darbu, baigusi šiuos kursus tarsi atradau iš naujo - atėjo neapsakomas lengvas, užtikrintumas, tvirtas žinojimas, kaip dirbti ir komunikuoti su klientais. O dar geriausias dalykas, jog baigus kursus nelieki vienas - susipažįsti su nuostabia dizainerių bendruomene, kuri įkvepia, palaiko ir skatina siekti savo tikslų.

Ramunė Jurkšienė  (mentorystė 2022 m.)
Instagram

Rekomenduoju kursą. Ypač tiem, kam kyla iššūkių bendraujant su klientais. Stylescapes ir brief'ai padėjo sutaupyti begalę laiko ir nervų, o dizaino procesas pasidarė aiškesnis ir nuoseklesnis. 10/10.

Edmundas Brodskis  ("pro dizaineris/ solo"  2022 m.)
dreamersandhumans.lt

Mano manymu tai vieni geriausių kursų Lietuvoje, kuriuose galima gauti labai kokybišką „know-how“ informaciją kuriant vizualinį identitetą. Iš studijų išsinešu atsakymus į užduotus klausimus, aiškumą, konkretumą, darbo procesą vystant vizualinį identitetą, patarimus bei geros praktikos pavyzdžius. Mano manymu šie kursai tinkami tiek pradedantiesiems, tiek jau kurį laiką dirbantiems grafinio dizaino srityje, norintiems specializuotis ar tiesiog pagilinti žinias.

Monika Pociūtė  (mini kursas  2022 m.)
Behance Portfolio

Prisijungti prie mini kurso, pasirodė saugus variantas - ilgam neįsipareigoji ir patikrini ar tai tau. Buvo intensyvu, daug informacijos ir namų darbų  Iš mini kurso galima pasiimti tikrai labai daug, smagiai padiskutuoti, pareflektuoti, susipažinti su kitokiu darbo procesu ir žinoma, sutikti bendraminčių. Tiem, kas nori iš pradžių pasimatuoti "Sambūrio batus", labai nuoširdžiai rekomenduoju. 

Laura Markinė  (vizualinio identiteto kursas  2022 m.)

Mentorystės metu atėjo gilesnis suvokimas ne tik apie dizaino procesą, bet ir apie tai, kokį gyvenimą noriu gyventi. Dizainerių sambūryje galima save pakeli į kitą lygmenį, atrasti balansą tarp darbo ir laisvalaikio, susidėlioti prioritetus, nenusivertinti, atsikratyti baimių ir perfekcionizmo, išmokti aiškaus dizaino proceso, kuris palengvina kūrybines kančias ir padeda klientui išvengti nemalonių patirčių bendradarbiavime. Geriausias dalykas, jog augimo procese nesi paliktas vienas, šalia visada yra bendruomenė, su kuria galima pasidalinti džiaugsmais ar paprašyti pagalbos.

Juta Steponavičiūtė (mentorystė 2022 m.)

Dizainerių sambūrio kursas padėjo viską aiškiai susistatyti į lentynėles ir davė daug praktinių patarimų. Tikiu, kad veiklos pradžioje (arba užstrigus besisukančiame neefektyviame rate) labai padeda patyrusio mentoriaus pagalba, kuris ‘been there, done that’ ir žino kaip pataikyti į tikslą tiesiausiu keliu. Nors pasirinkau tik online kurso versiją (be mentorystės), Lina visuomet mielai padėdavo rasti sprendimą iškilusiais klausimais, jausdavau nuoširdų atgalinį ryšį.

Šis kursas, taip pat, palengvino komunikaciją su klientais, kuri tapo daug aiškesnė ir efektyvesnė. Vietoj to, kad bandyčiau atspėti, ko klientas nori ir kurčiau daugybę pasirinkimo variantų, dabar galiu lengvai išsigryninti tai, kas jam tikrai patiks ir nereikės švaistyti laiko šaudant pro šalį. Laiminga ir aš, ir mano klientai. 

Visiems labai rekomenduoju! 

Laura Strazdė ("pro dizaineris/ solo"   2021 m.)
wildflowcreate.com 

Iki Sambūrio mokymų žengiau kitokį profesinį kelią, nusprendus jį keisti ieškojau būdų kaip susipažinti su dizainerio darbo "virtuve". Sambūris man padėjo susidėlioti procesą ir giliau jį pažinti. Atsakė į klausimus kaip būti efektyviu dizaineriu ir čia kalbu ne apie dizaino teoriją ar darbą su programomis (nors buvo ir to :)) . Taip pat prasiplėtė požiūris, mąstymas apskritai į karjerą, tikslus ir jų siekimą!

Monika Baranauskaitė (mentorystė 2022 m.)
Portfolio 

Tai kursai su gera žinių koncentracija. Informacija, kuri neabejotinai pravers tiek pradedantiesiems, tiek jau patyrusiems dizaineriams. Visada yra vietų, kur galima pasitobulinti. Jei esat motyvuotas, padai degs, kaip viską norėsis išbandyti praktikoje. 

Puikus startas pagaliau pasidaryti tvarką dizaino darbo procese, įsivertinti savo kaip prekinio ženklo pozicionavimą ir išgryninimą - ką darai blogai, o ką galėtum padaryt dar geriau, kad tapti dar geresniu specialistu. Nes dizaineriai ne logotipus “piešia”, o sukuria vertę. :)

Jei esi tik kelio pradžioje, tai neabejotinai puiki investicija, pagalba, motyvacija ir palaikymas. Kelią galima nueiti vienam, bet kai yra galimybė “kančias” sutrumpinti, pasisemti žinių iš patyrusių, ja reikia pasinaudoti!

Kursas sutrumpina paieškas, nurodo kur verta sutelkti dėmesį, kaip ir kur “irkluoti” šios profesijos jūroje. :) Džiaugiuosi, kad pagaliau turime tokią bendruomenę. 

Kristina Aušvicė ("pro dizaineris/ solo"  2021 m.)
Behance Portfolio

Įvyko lūžis ne tik pačioje veikloje, bet svarbiausia ir mąstyme!

Pirmiausiai atradau kryptį, kuria norėčiau judėti toliau ir tai padarė didelę įtaką pasitikėjimui, o toliau jau viskas vyksta domino kaladelių principu. Daugiau pasitikėjimo > daugiau idėjų > daugiau veiklos > daugiau projektų > daugiau patirties...

Antra, prisijungiau prie nuostabios bendruomenės, kurios palaikymas skatina kurti profesionaliau, siekti daugiau ir tobulėti nuolat.

Ir turbūt svarbiausia, išmokau klausytis ir suprasti, jog tai ką darau - ne apie mane, o apie mano klientą ir tai turi atsispindėti visoje mano veikloje.

Birutė Karakaitė (mentorystė 2022 m.)
Portfolio

Sambūris leido suprasti skirtumą tarp dizainerio ir maketuotojo. Įgijau supratimą apie kūrybinį procesą, dizainą pamačiau iš keleto lygių perspektyvos, ne vien iš matomo rezultato. Tai studijos, pakeitusios asmeninį požiūrį ir net santykį su savimi. Svarbiausia – kartu tai drąsinanti ir padedanti bendruomenė!

Eglė Stonienė (mentorystė 2022 m.)
newbrand.lt

Mano asmeninė patirtis Sambūrio metu tikrai viršijo dvigubai - jei ne trigubai - turėtus lūkesčius. Šie mokymai, tai ne šiaip mokymai kaip šustriau kažką daryti per Photoshopą ar Iliustratorių. Tai visų pirma mąstymo keitimas - supratimas, kad abejonės, baimės ir įsivaizdavimai apie klientus, pinigus ir darbus yra tik mūsų galvose. Taip pat tai nerealaus darbo proceso atradimas. Tai bendruomenė, kurioje gausi atsakymą iš tokių pačių kaip tu apie tuos dalykus, kurių neišgooglinsi. Tai saugi erdvė dalintis sunkumais, džiaugsmais ir patirtimi. Ir čia pagaliau radau bendraminčių, su kuriais galiu be galo diskutuoti dizaino temomis, kurie yra smalsūs ir visada norintys padėti vieni kitiems ir, galų gale, kuriuos galiu rekomenduoti, o dėl rezultato būti rami :)
Jei norisi dirbti sau, bet kartu turėti ir kolegų, kurie padės augti visomis prasmėmis, nežinau geresnės vietos nei Sambūris.

Monika Brazaitytė (mentorystė 2021 m.)
Behance Portfolio

Iš sambūrio pasiimu dizaino procesą. Didžiausias netikėtumas yra tai, kad logotipą reikia pradėti kurti ne nuo logotipo, bet nuo aplinkos sukūrimo, kurioje logotipas bus naudojamas. Tuomet visas kūrybinis procesas supaprastėja ir pagaliau jaučiuosi PRO, kai reikia nuspręsti, kurie kūrybiniai ieškojimai geriausiai atspindi verslo sritį, siekius bei iškeltas užduotis.

Lina Marcinonė (mentorystė 2021 m.)
Portfolio

Vienas geriausių sprendimų, kokį esu priėmusi. Gavau gerokai daugiau nei tikėjausi. Paaugau aš, kartu paaugo ir mano mąstymas, turiu tikslų ir aiškią kryptį, kaip jų siekti. Sambūris man padėjo apsispręsti, kokiu dizaino keliu noriu eiti toliau.

Viena svarbiausių pamokų - atsipalaiduoti ir leisti sau eksperimentuoti. Geriau pabandyti, suklysti ir iš to pasimokyti, nei toliau gyventi klaidų baimėje. Negana to, dabar visada pašonėje turiu mentorę ir būrį bendraminčių!

Ilona Mockutė (mentorystė 2021 m.)
Behance Portfolio

Praplečia mastymą, ne tik apie dizainą, bet ir apie tai, kaip bendrauti su klientais, kaip įsiklausyti ir suprasti, ko jie iš tiesų nori. O tai laaabai padeda išvengti milijono taisymų ir pikselių stumdymų. Geriausia investicija yra investicija į save, o ir atsipirkti ji netruko.

Živilė Subačienė (mentorystė 2021 m.)
zeewebdesigner.com/

Dabar tiksliai žinau ne tik kaip pasiekti savo tikslus, bet ir kurių tikslų nesiekti. Nes sėkmė daugiau priklauso nuo kam sakome “Ne”. Sambūrio mokymai suteikė galimybę atsakyti į klausimą “Ko aš iš tiesų noriu?” ir pilna jėga koncentruotis ten.

Rokas Sinkevičius (mentorystė 2021 m.)
Behance Portfolio

Sambūrio susitikimai įkvepia veikti, po jų atrodo, kad kalnus galiu nuversti. Įprastai niekas nepasako reikiamų įžvalgų, o čia gaunam tiek daug konstruktyvių komentarų iš bendruomenės ir mentorės, kad vos spėji gaudyti ir viskas tik augimui ir tobulėjimui!

Viktorija Kraujutaitė (mentorystė 2021 m.)
kraujutaite.com

Sambūrio dėka įgijau pasitikėjimo – savimi, savo darbais, savo darbo procesu. Sutikau visą būrį kūrybiškų, įkvepiančių ir palaikančių dizainerių. Išmokau „nebešaudyti varnų” ir pirmąkart taip aiškiai supratau, kad vos 5% progreso jau yra daugiau nei 0%. Atėjau su dideliais lūkesčiais. Sambūris juos viršijo kelis kartus. Ačiū!

Gintarė Lomsargytė (mentorystė 2021 m.)
gin-design.com

Success message!
Warning message!
Error message!