Pradžia / Naudingi resursai

Grafinio dizaino kursai

Siekiant tapti profesionaliu grafikos dizaineriu, pirmiausiai, reikia išmokti dirbti grafikos programomis (rekomenduoju Adobe paketą). Rinkoje pilna kursų ir nemokamų video pamokų. Sambūrio grafinio dizaino kursai ne apie tai. Tai kursai, kurie atsako į klausimą, ką daryti po to, kai jau moki dirbti programomis: kaip rasti klientų ir kokį dizaino procesą taikyti projekto suvaldymui, kaip su klientais susišnekėti ir tapti savo srities profesionalu. 
Grafinio dizaino kursai - nemokamos paskaitos grafikos dizaineriams

NemokamOS paskaitOS grafikos dizaineriams

Pradėti kelionę profesionalumo link gali nuo nemokamų paskaitų

Grafinio dizaino kursai - mentorystė grafikos dizaineriams

GRUPINĖS LIVE PAMOKOS SU MENTORE

Mentorystė:
kaip tapti pro dizaineriu

12 savaičių intensyvių nuotolinių kursų metu išmoksite suvaldyti kliento lūkesčius ir dizaino procesą, kuriant vizualinius identitetus. Mokoma ne tik kaip jį kurti, bet ir kaip jį parduoti. Kaip pasitikint savimi prisistatyti PRO dizaineriu, tinkamai save įkainoti ir dirbti mėgaujantis šia profesija drauge su Sambūrio bendruomene.

Kurso paleidimo data: kovo mėn.

Grafinio dizaino kursai - logotipo ir vizualinio identiteto kūrimas

GRAFINIO DIZAINO VIDEO KURSAS 

Vizualinio identiteto kursas

6 temų online kursas padės pagrindus siekiantiems sėkmingai kurti vizualinius identitetus. Dizaino kursas apima šias temas: logotipo ir identiteto pritaikymas verslo tikslams pasiekti, vizualios sistemos veikimo suvokimas, dizaino proceso suvaldymas, dizaino stilistikų ir brendo archetipų taikymas sprendimuose. Kurse rasite Brief'o šabloną bei daug praktinių užduočių, o galutinei užduočiai gausite atgalinį ryšį iš mentorės.

Galima registruotis į laukiančiųjų eilę.

Grafinio dizaino kursai: mentorė ir lektorė Lina Mass

Neapsisprendi kurį kursą rinktis?

Registruokis 15 min. pokalbiui su mentore.

Grafinio dizaino naudingi resursai

Norintiems mokytis savarankiškai, pateikiu skaidres, kaip tapti pro grafikos dizaineriu. Skaidrėse rasite sąrašą, kokius įgūdžius ir kokybes reikia išsiugdyti. Taip pat dalinuosi naudingų nuorodų sąrašu, kurį naudojame mentorystės kurse kaip papildomą turinį. Sėkmės tavo kelionėje profesionalumo link.

Grafinio dizaino kursai - naudingi resursai - Skaidrės - kaip tapti pro dizaineriu

Grafinio dizaino SKAIDRĖS

Kaip tapti pro dizaineriu?

Skaidrės žingnis po žingsnio veda į žinojimą, ką reiškia būti pro dizaineriu. Ypatingai svarbi informacija, jei svajoji tapti nepriklausomas laisvai samdomas specialistas.

Paliečiamos visos svarbiausios temos: kaip išsikelti tikslą, kaip susikalbėti su klientais, supažindina su priežastimis kodėl reikalingas dizaino procesas, kaip rašyti el. laiškus, pagal ką įkainoti dizaino projektus, kaip apie save kalbėti ir... kas svarbu žinoti kuriant portfolio.

Grafinio dizaino kursai - naudingi resursai - Skaidrės - naudingos nuorodos

Grafinio dizaino SKAIDRĖS

Naudingos nuorodos

Naudingų nuorodų sąrašas, kuris pateikiamas kaip papildoma medžiaga sambūrio mentorystės programoje kaip būdas įgilinti temos suvokimą ir atrasti platesnę matymo perspektyvą.

Sąraše rasite rekomenduojamas knygas bei video nuorodas (anglų k.) sugrupuotas pagal mokymų programos temas.


Success message!
Warning message!
Error message!