Pradžia / Registracija į nemokamas paskaitas

NemokamOS paskaitOS grafikos dizaineriams

Kaip tapti pro dizaineriu?

nemokamos paskaitos grafikos dizaineriams

Labas! Esu grafikos dizainerių mentorė Lina Mass. Dizainerių Sambūryje atvirai dalinuosi savo per 15+ m. sukaupta patirtimi ir padedu tau pereiti į kitą lygį.

Registruokis ir gauk paskaitų įrašus tiesiai į pašto dėžutę:

Vardas*
El. pašto adresas*

Ką žino kiti dizaineriai 

Ko tu nežinai?

Pradėti kelionę profesionalumo link gali nuo nemokamų paskaitų, kuriose rasi atsakymus į dažnus klausimus, kylančius grafikos dizaineriams:  01 Kaip sumažinti korekcijų kiekį? / 02 Ką reikia žinoti kuriant vizualinį identitetą? / 03 Kaip rasti klientų dizaino projektams? / 04 Kaip pakelti įkainius, kokia yra dizaino vertė? Paskaitose išgirstą informaciją iškart galėsi taikyti praktiškai ir gerinti patirtis savo klientams.


Kaip sumažinti korekcijų kiekį logotipo dizaino projektuose? 

(72 min.)

Ką turiu žinoti kuriant vizualinį identitetą?

(67 min.)

Kaip kurti vertę dizaino darbais?

(45 min.)

Kaip susirasti klientų dizaino projektams?

(73 min.)

Kaip tapti pro dizaineriu?

(Skaidrės)

Naudingos nuorodos 

(Skaidrės)

Nesitikėjau tiek vertingos informacijos iš nemokamo seminaro. Šios paskaitos aukso vertės ir lengvai galėtų būti parduodamos.

Indrė

Jau kelintą kartą prisijungiu prie jūsų organizuojamų seminarų ir vis išgirstu naujų idėjų, kaip pagerinti dizaino paslaugų kokybę. O geriausia, kad patarimus galiu pritaikyti čia ir dabar ir jie veikia!

Eglė

Atėjau nieko nesitikėdama, išgirsti senas tiesas įvilktas naujai... Bet nieko panašaus, absoliučiai kitas požiūrio kampas ir jaučiasi, kad paskaitose kalba patirtis, ne teorija.

Jolanta

Pradėk savo kelionę profesionalumo link

Nurodytu el. paštu, gausi nuorodą su visomis aukščiau išvardintomis nemokamomis paskaitomis, kuriose rasi praktiškai pritaikomus patarimus ir galėsi pradėti kelionę profesionalumo link. 

Vardas*
El. pašto adresas*

Labas!

Džiugu, kad užsukai, susipažinkim! Esu Lina Mass, Sambūrio įkūrėja ir grafikos dizainerių mentorė.

15+ m. dirbu grafikos dizaino srityje: gamybinė reklamos agentūra, spaustuvė,  kūrybinė reklamos agentūra. 7+ m. esu laisvai samdoma (freelance).

Dirbau prie projektų: orbio.world, Finbee, Kauno miesto muziejus, Kaunastic Business, Kaunas Pilnas Kultūros, Mariaus Jakulio Jason fondas, Yworks...

Plati patirtis leidžia padedėti grafikos dizaineriams išvengti prastų dizaino patirčių, nesusikalbėjimo su klientu, didelio korekcijų kiekio... Metodai, kuriais dalinuosi, veda iki pasitikėjimo savimi ir mėgavimosi grafikos dizainerio profesija.

Susimatom!

15+ m. patirtis grafikos srityje
7+ m. laisvai samdoma
Brendo strategija
@Melinda Livsey (The Futur)
The Writing Skills Workshop
@Seth Godin
The Marketing Seminar
@Seth Godin

Ką dar gali nuveikti su sambūriu?

Nemokamose paskaitose yra labai daug vertingos ir praktiškai pritaikomos informacijos, todėl labai rekomenduoju ne tik žiūrėti, bet ir išbandyti juose siūlomus metodus. Tačiau visa 15 m. patirtis ten netilpo... Tad, jei nori per tris mėnesius pakeisti savo pažiūrį į dizainą, išmokti kurti vizualinį identitetą ir pasitikint savimi 'freelancitnti' - mentorystės kursas yra skirtas tau.

Grupinės live pamokos su mentore

Mentorystė:

Pro dizaineris

Kaip kurti vizualinį identitetą ir pasitikint savimi freelancinti?

12 savaičių intensyvių nuotolinių kursų metu išmoksite suvaldyti kliento lūkesčius ir dizaino procesą, kuriant vizualinius identitetus. Mokoma ne tik kaip jį kurti, bet ir kaip jį parduoti. Kaip pasitikint savimi prisistatyti PRO dizaineriu, tinkamai save įkainoti ir dirbti mėgaujantis šia profesija drauge su Sambūrio bendruomene.

Kurso datos: kovo 7 d. - birželio 13 d.

Dizaino kursai: mentorystė grafikos dizaineriams
Grafikos dizainerių mentorė

Kaip tau tapti pro dizaineriu?

Kviečiu tave nemokamai asmeninei konsultacijai, kurios metu surasime tinkamiausią kelią tau profesionalumo link. Pokalbis niekaip neįpareigoja kurso įsigyti 🙂 

Success message!
Warning message!
Error message!