GRAFINIO DIZAINO VIDEO KURSAS 

Vizualinio identiteto kursas

Video kursas skirtas grafikos dizaineriams, kurie nori neapsiriboti logotipų kūrimu ir siekia praplėsti paslaugas vizualinio identiteto kūrimu (Stylescape formatu). Kursų metu išmoksite suvaldyti nuotaiką, kurti funkcionalią identiteto sistemą bei įgysite strateginių žinių, kurios leis logiškai pagrįsti dizaino sprendimus verslui suprantama kalba.

Registruotis į laukiančiųjų sąrašą:

Dizaino kursas vizualinis identitetas
Vardas*
El. pašto adresas*

Ką IŠMOKSI dizaino kurse?

Analizuoti brief'ą ir rinką

Taikyti dizaino procesą

Derinti stilistines kryptis

Kurti identiteto Stylescape

Išdrįsi kurti ne tik logo, bet ir identitetą

Logotipo kūrimas neneša verslui tiek vertės, kiek suvaldyti identiteto elementai: spalvos, šriftai, nuotraukų stilistika, kompoziciniai deriniai, kurie yra apjungti į vientisą  sistemą. 

Kurti funkcionalius dizaino sprendimus

Dizainas nėra apie gražu ar negražu. Tai yra verslo įrankis tikslų siekimui, pvz. pritraukti atitinkamą auditoriją per dizainą, išsiskirti iš konkurencinės aplinkos. Čia išmoksi derinti verslą su dizainu.

Suvaldyti užsakymą, taikant dizaino procesą

Dizaino procesas duoda saugumo jausmą. Kiekvieną kartą jį taikant, būsi tikras, kad susikalbėsi su klientu ir įgyvendinsi užsakymą viršydamas kliento lūkesčius.

Mano manymu tai vieni geriausių kursų Lietuvoje, kuriuose galima gauti labai kokybišką „know-how“ informaciją kuriant vizualinį identitetą. Iš studijų išsinešu atsakymus į užduotus klausimus, aiškumą, konkretumą, darbo procesą vystant vizualinį identitetą, patarimus bei geros praktikos pavyzdžius. Mano manymu šie kursai tinkami tiek pradedantiesiems, tiek jau kurį laiką dirbantiems grafinio dizaino srityje, norintiems specializuotis ar tiesiog pagilinti žinias.


Monika Pociūtė 
(vizualinio identiteto kursas 2022 m.)
Behance Portfolio

Dizaino kursas

Kas yra vizualinio identiteto kursas?

Vizualinio identiteto kursas supažindina su dizaino procesu, kuris padeda suvaldyti kliento lūkesčius ir kurti funkcionalius identitetus. Kurso metu įgytos strateginės žinios leis dizaineriui logiškai pagrįsti dizaino sprendimus verslui suprantama kalba bei nustoti šaudyti varnas bandant atspėti ko nori klientas.

Kaip tai veikia?

Vizualinio identiteto kursą sudaro: pamokos video formatu Thinkific platformoje, praktinių pavyzdžių analizė ir baigiamasis praktinis darbas: identiteto kūrimas Stylescape formatu. Po jo susitikimas su mentore baigiamojo darbo aptarimui (laikas derinamas atskirai). Kursas orientuotas į įgytų žinių įsisavinimą taikant jas praktiškai, todėl be finalinės užduoties, gausu tarpinių užduočių, kurios lavina estetinę pajautą, dizaino tendencijų suvokimą.

Pamokose nagrinėjami strateginiai identiteto aspektai: idealaus kliento svarba ir identifikavimas, archetipo ir stilistinių krypčių nustatymas, rinkos ir konkurentų analizė, verslo tikslų sąryšis su dizaino sprendimais. Taip pat, dizaino aspektai: spalvų derinimas, šriftų parinkimas, dizaino elementų estetinė darna.

Kurse mokoma taikyti dizaino procesą, kuris padeda vizualiai susikalbėti su klientu ir išvengti gausos korekcijų. Mokoma užsakymą valdyti etapais: brief/ de-brief, stilistinių krypčių derinimas, identiteto kūrimas Stylescape formatu bei užsakymo pridavimas apibendrinant naudojimo taisykles mini stiliaus gide.

Kam skirtas kursas?

Kursas skirtas grafikos dizaineriams, kurie kuria logotipus ir nori praplėsti savo teikiamų paslaugų spektrą, kuriant vizualinį identitetą Stylescape formatu. Tiems, kurie ieško atsakymo kaip prie logo sukurti derančius elementus, išgauti vientisą ir dinamišką, o svarbiausia, funkcionalią sistemą, kuri palengvina klientui tolimesnę komunikaciją.

TRUKMĖ

3-jų savaičių video kursas

PRADŽIA

-/-

VIETA

Online

KAINA

-/-

Užsiregistruok ir gauk nemokamą paskaitą

Puikus būdas atsakyti sau į klausimą, ar vizualinio identiteto kursas tau tinkamas, yra peržiūrėti nemokamą paskaitą "Ką turiu žinoti kuriant vizualinį identitetą?". Be to, būsi pirmas, kuris sužinos apie galimybę jungtis palankiausiomis sąlygomis.

Vardas*
El. pašto adresas*

Mokymai skirti tau, jei tai apie tave:

  • Neturi aiškaus darbinio proceso ir vengi identiteto projektų
  • Nežinai kaip klientui pasakyti, kad jo norai neskoningi
  • Nepavyksta sklandžiai suvaldyti identiteto projektų 
  • Neturi aiškaus suvokimo, kas yra identitetas ir kaip jį kurti
  • Jauti, kad dizaino sprendimams trūksta pagrindo
  • Nori gauti puikius klientų atsiliepimus

atilkti darbai bus komentuojami

Atliktas užduotis pakomentuos mentorė 

Vizualinio identiteto kurse ne tik žiūrėsite paskaitas kaip kurti identitetą, bet ir atliksite vizualinio identiteto kūrimo užduotį. Identitetas kuriamas Stylescape formatu leidžia apjungti dizaino elementus (spalvas, šroftus, grafiką...) į vientisą sistemą. Atliktus dizaino darbus komentuos mentorė, tad žinosite, ką supratote teisingai ir kur dar reikia pasitempti.

Dizaino procesas: (1) Brief'o analizė (2) Stilistinių krypčių parengimas ir gyvas aptarimas su klientu (3) Identiteto kūrimas Stylescape formatu (4) Stiliaus gido paruošimas. 

Prisijungti prie vizualinio identiteto kurso, pasirodė saugus variantas — ilgam neįsipareigoji ir patikrini ar tai tau. Buvo intensyvu, daug informacijos ir namų darbų. Iš kurso galima pasiimti tikrai labai daug, susipažinti su kitokiu darbo procesu ir žinoma, sutikti bendraminčių. Tiems, kas nori iš pradžių pasimatuoti "Sambūrio mentorystės batus", labai nuoširdžiai rekomenduoju. 

Laura Markinė (vizualinio identiteto kursas 2022 m.)

Praktiniai mokymai

Kurso pamokose rasite daug įgyvendintų identiteto projektų, kurie padės perprasti kaip kurti funkcionalius dizainus, ugdyti estetinę stiliaus pajautą.

Pagalba besimokant

Iškilus bet kokiems neaiškumams ar turint klausimų, galėsi susisiekti su programos autore ir mentore Lina Mass, tad nebūsi kurse vienas.

Struktūruota medžiaga

Visos pamokos yra ne ilgesnės nei 5-10 min. trukmės, kurias patogu žiūrėti net kai tam yra mažai laiko. Taip pat, patogu grįžti ir pakartoti svarbią temą keletą kartų.

Teigiami pokyčiai

Pradėjus kursą dizaineriai turi daug klausimų: kaip sukurti, kaip padaryti, kaip pasiekti?... Pabaigus kursą atrandami visi atsakymai, tad belieka tik viena — rasti pirmąjį klientą.

Užsiregistruok ir gauk nemokamą paskaitą

Puikus būdas atsakyti sau į klausimą, ar vizualinio identiteto kursas tau tinkamas, yra peržiūrėti nemokamą paskaitą "Ką turiu žinoti kuriant vizualinį identitetą?". Be to, būsi pirmas, kuris sužinos apie galimybę jungtis palankiausiomis sąlygomis.

Vardas*
El. pašto adresas*

Sambūrio autorė ir mentorė

Lina Mass

Labas!

Džiugu, kad užsukai, susipažinkim! Esu Lina Mass, Sambūrio įkūrėja ir grafikos dizainerių mentorė.

15+ m. dirbu grafikos dizaino srityje: gamybinė reklamos agentūra, spaustuvė,  kūrybinė reklamos agentūra. 7+ m. esu laisvai samdoma (freelance).

Dirbau prie projektų: orbio.world, Finbee, Kauno miesto muziejus, Billo, Kaunastic Business, Kaunas Pilnas Kultūros, Mariaus Jakulio Jason fondas, Yworks...

Sambūryje padedu grafikos dizaineriams išvengti prastų dizaino patirčių: nesusikalbėjimo su klientu, didelio korekcijų kiekio... Metodai, kuriais dalinuosi, veda iki pasitikėjimo savimi ir mėgavimosi grafikos dizainerio profesija.

Susimatom!

Grafikos dizainerių mentorė
15+ m. patirtis grafikos srityje
7+ m. laisvai samdoma
Brendo strategija
@Melinda Livsey (The Futur)
The Writing Skills Workshop
@Seth Godin
The Marketing Seminar
@Seth Godin

GRAFINIO DIZAINO VIDEO KURSAS 

Vizualinio identiteto kursas

Registruotis į laukiančiųjų sąrašą:

Dizaino kursas vizualinis identitetas
Vardas*
El. pašto adresas*
Success message!
Warning message!
Error message!