Grupinės live pamokos su mentore

Mentorystė:

kaip tapti pro dizaineriu

12 savaičių intensyvių nuotolinių kursų metu išmoksite suvaldyti kliento lūkesčius ir dizaino procesą, kuriant vizualinius identitetus. Mokoma ne tik kaip jį kurti, bet ir kaip jį parduoti. Kaip pasitikint savimi prisistatyti PRO dizaineriu, tinkamai save įkainoti ir dirbti mėgaujantis šia profesija drauge su Sambūrio bendruomene.

Vietų pavasario sesijoje nebėra. Nauja grupė bus renkama rugsėjį.
Nenori laukti? Gali įsigyti Pro dizaineris SOLO mokymosi planą ir pradėti kelionę profesionalumo link iškart:

Dizaino kursai: mentorystė grafikos dizaineriams

Ką IŠMOKSI dizaino kurse?

Kelti tikslus ir jų siekti

Taikyti dizaino procesą

Kurti vizualinį identitetą

Susikalbėti su klientu

Rašyti el. laiškus

Tinkamai įsikainoti

Auginti savo brendą 

Susikurti portfolio

Pasitikint savimi apsiimti didesnius projektus

Drąsiai siųsti pasiūlymą klientui be abejonės ar pavyks įgyvendinti, nes už nugaros stovės palaikanti bendruomenė ir mentorė, į kurią bet kada galėsi kreiptis patarimo.

Sakyti įkainius be derybų su savimi

Išdrįsi nemažinti kainos kelios sekundės prieš siunčiant pasiūlymą klientui, nes turėsi įkainių skaičiuoklę ir stiprų suvokimą, kokią vertę verslui sukuria dizainas. 

Dalintis puikiais atsiliepimais iš klientų

Niekas taip nedidina pasitikėjimo savimi, kaip puikūs atsiliepimai iš klientų, kurie leidžia nebesukti galvos dėl užsakymų, nes nauji klientai ateina per esamų rekomendacijas. 

Mentorystė grafikos dizaineriams su Lina Mass

✔  Živilė patrigubino kainas

dizaino kursai atsiliepimai

Geriausia investicija yra investicija į save, o ir atsipirkti ji netruko.

Mokymai praplečia mastymą, ne tik apie dizainą, bet ir apie tai, kaip bendrauti su klientais, kaip įsiklausyti ir suprasti, ko jie iš tiesų nori. O tai laaabai padeda išvengti milijono taisymų ir pikselių stumdymų. Geriausia investicija yra investicija į save, o ir atsipirkti ji netruko, nes per metus padvigubinau, o per dvejus metus nuo mentorystės kurso baigimo - patrigubinau įkainius! Supratus kokią vertę kuria dizaino darbai verslui įgavau pasitikėjimo savimi ir drąsos kelti kainas.  

✔  Viktorija sėkmingai freelancina jau metus

dizaino kursai atsiliepimai

Aš taip juokauju, kad Sambūris “gave me life” - visiškai pakeitė  gyvenimą.

Trumpai tariant - Sambūris akseleravo pokyčius. Pirmiausiai padėjo išsiugdyti drąsą tiesiog bandyti, mažiau galvoti, daugiau veikti. Maži laimėjimai kurso metu įkvėpė judėti į priekį ir siekti norimo karjeros pokyčio. Pirmus klientus radau dar mentorystei nesibaigus, tai stipriai padrąsino išeiti iš darbo ir pradėti grafikos dizainerės karjerą. Viena iš motyvacijų buvo noras pačiai planuoti savo laiką ir rinktis su kuo noriu dirbti. Džiaugiuosi pasirinkus dirbti freelance

Dizaino kursas

Kas yra mentorystė?

Tai yra stipriausias 12 savaičių Sambūrio dizaino kursas, kurio tikslas suteikti ne tik įrankius, bet ir praktines žinias, kaip mąstyti, dirbti ir prisistatyti pro dizaineriu. Dizaino kursas apima šias temas: tikslų išsikėlimas, galvosena (mindset), susikalbėjimas su klientais, el. laiškų rašymas, dizaino proceso suvaldymas, identiteto kūrimas, įkainių nustatymas, asmeninio brendo pagrindai, portfolio kūrimas.

Visi mentorystės programos dalyviai automatiškai tampa ir Sambūrio bendruomenės dalimi bei yra prijungiami prie "Level-up" kurso, kuriame yra 10+ paskaitų įvairiomis temomis iš Sambūrio susitikimų.

Kaip tai veikia?

Kursą sudaro 8 temos, kurios nagrinėjamos po vieną per savaitę. Iš anksto įrašytas pamokas, gali žiūrėti sau patogiu laiku. Kiekviena tema turi užduotį, kurią atlikus, gaunami komentarai iš kolegų ir mentorės tam skirtame diskusijų kanale. Kas savaitę vyksta 2 val. trukmės online susitikimai (III arb IV 10 val. ryte) su grupe ir mentore, kuriuose atsakoma į klausimus, dalinamasi patirtimi, imituojami pokalbiai su klientais, kuriama atskaitomybė. Paskaitos ir susitikimų įrašai bus prieinami neribotą laiką.

Kurse įgyvendinamas (apmokamas) identiteto projektas su tikru klientu, suteikiantis galimybę išmoktą teoriją iškart taikyti praktiškai. Ir tą daryti saugiai projektą prižiūrint, komentuojant ir kuruojant mentorei. 

Kam skirtas kursas?

Mentorystė idealiai tinka grafikos dizaineriams siekiantiems karjeros pokyčių, norintiems augti. Geriausių rezultatų pasiekia dizaineriai, kurie prisijungia jau turėdami 1-3 metų patirtį. Tačiau patirtis nelygu patirčiai, todėl jungiasi dizaineriai ir su 8 ar 15 metų patirtimi, nors kursas tinka ir pradedantiesiems dizaineriams. Programa išsami ir detali, tad pasiimsi tiek, kiek tavo turima patirtis leis pasiimti. Kurse rasi informacijos kaip pradėti solo karjerą (freelance), pereiti į kitą profesionalumo lygį ir pakelti įkainius, išsigryninti veiklos kryptį arba susirasti svajonių darbdavį.

Daugiausiai dėmesio kursuose skiriame vizualinio identiteto sričiai, nes tai visų kitų maketų pagrindas ir brendo vizualinė šerdis. Tačiau, mokomas dizaino procesas, susikalbėjimo metodai ir mąstysenos akcentai yra pritaikomi ir kitoms grafikos dizaino sritims.

Sambūris neduoda pažadų, kad išeisi turėdamas blizgantį portfolio ir krūvas užsakymų, tačiau tikrai išeisi gavęs atsakymus į visus klausimus, su žinojimu, ką daryti ir ko trūksta, kad būtum ten, kur nori būti.

TRUKMĖ

12 savaičių intensyvus nuotolinis live kursas

PRADŽIA

2024 žiema (gali aplikuoti dabar)

VIETA

Zoom gyvi susitikimai (1-2 k. savaitėje) + video pamokos

KAINA

350 / 650 / 950 €

Užsiregistravus gausite žingsnius kaip ir kada galite prisijungti prie mentorystės kurso išankstinėmis sąlygomis bei 7 dienų intro laiškų seriją su atsakymais į daugelį klausimų.

Dizaino kursai - bendruomene
Dizaino kursai - bonus

Sužinok pirmas, kada durys atsivers

Puikus būdas atsakyti sau į klausimą, ar mentorystės dizaino kursas tinkamas tau, yra užsiregistruoti į 7 dienų naujienlaiškių seriją. Be to, būsi pirmas, kuris sužinos apie galimybę jungtis palankiausiomis sąlygomis.

Mokymai skirti tau, jei tai apie tave:

 • Neturiu aiškaus darbinio proceso, vengiu didesnių projektų;
 • Bijau fokusuotis į vieną sritį, dėl baimės prarasti klientus;
 • Nepavyksta sklandžiai susikalbėti su klientais;
 • Noriu pakelti kainas, bet nežinau kur rasti mokių klientų; 
 • Nežinau kaip save pristatyti ir kaip apie save kalbėti;
 • Ieškau palaikančios bendruomenės. 

apmokama ir prižiūrima Praktika

Įgyvendinsi identiteto projektą tikram klientui

Mentorystės dizaino kurse yra galimybė įgyvendinti identiteto projektą tikram klientui. Praktika yra prižiūrima ir komentuojama mentorės. Išmokstama pritaikyti dizaino procesą realiom situacijom, suvaldyti didelės apimties projektą, pokalbio metu atskleisti kliento lūkesčius. Praktika yra apmokama. Apačioje pateikiami ankstesni narių įgyvendinti projektai.

Dizaino procesas: (1) Brief'o analizė (2) Stilistinių krypčių parengimas ir gyvas aptarimas su klientu (3) Identiteto kūrimas Stylescape formatu (4) Stiliaus gido paruošimas. 

Programa

Mentorystės programa susideda iš mąstysenos (mindset) formavimo, klaidingų įsitikinimų keitimo, dizaino proceso įsisavinimo, B.A.N.S. susikalbėjimo metodo praktikavimo. Įgijus žinių ir patirties kaip pasitikint savimi suvaldyti kliento lūkesčius, likusios temos supažindina ir kaip save pristatyti: finansai, portfolio ir brendo pagrindai.

 • Įgyvendinami 2 vizualinio identiteto projektai: asmeninis ir su tikru klientu!
 • Įgaunamas pasitikėjimas kalbėti per imituojamus pokalbius su klientais.
 • Kasdien gaunamas palaikymas ir atgalinis ryšys atliktoms užduotims.
 • Bendruomenė ir mentorė, net ir po kursų padeda rasti atsakymus.
 • Bonus: "Level-up" kursas su kviestinių lektorių video paskaitomis išskirtinai Sambūriui.
 • Galimybė naujus klientus rasti per Sambūrio platformą verslams

01

Vizija, tikslai,
baimės

Kodėl vis dar nesi ten, kur save matai? Kas tau trukdo?

02

Mindset ir “B.A.N.S.*” metodika

Kaip kūrybiškai mąstančiam dizaineriui susikalbėti su analitiškai mąstančiu verslo atstovu?

03

Dizaino procesas, kurį patiria klientas

Kaip valdyti didelės apimties projektus ir “nešaudyti varnų” dizaino procese?

04

Dizaino procesas, kurį patiria dizaineris

Kaip nepatekti ir kaip išlipti patekus
į kūrybinę krizę?

05

El. laiškų komunikacija

Kaip formuoti aiškios struktūros laiškus ir kaip įlieti savo asmenybės į juos?

06

Įkainiai ir finansų valdymas

Kaip tikslingai įkainoti save, bei kaip gale mėnesio turėti finansų?

07

Asmeninio brendo pagrindai

Kas yra tavo idealus klientas? Kaip nori, kad kiti tave suvoktų?

08

Portfolio ir savireklama

Kaip susikurti portfolio ir pritraukti tik tuos darbus ir klientus, kurių norite?

*B.A.N.S. praktika - tai bendravimo su klientu metodologijos taikymas realiose situacijose, kuri padeda kūrybiškam dizaineriui susikalbėti su analitiškai mąstančiu verslo atstovu.

✔  Justas įgavo daugiau pasitikėjimo savimi

dizaino kursai atsiliepimai

Kelionė, kuri ne tik papildė žinias, bet ir atvėrė duris…

Keičiant specialybę į grafinį dizainą, ilgai ieškojau Lietuvoje kokybiškų kursų, kurie būtų kaip magiška kombinacija: kokybiški, pažangūs ir turintys platesnį mokymosi požiūrį. Ir tada atradau Dizainerių sambūrį. Tai daugiau nei paprasti kursai – jie mane iškėlė iš komforto zonos ir tebeformuoja, kaip specialistą. Dabar matau darbų kokybės svarbą, santykių svarbą su klientu, atkreipiu dėmesį į smulkmenas, kurios anksčiau praeidavo nepastebėtos. O svarbiausia, šie kursai suteikė daugiau pasitikėjimo savimi nei bet kada anksčiau.

✔ Monika sėkmingai siekia užsibrėžtų tikslų

dizaino kursai atsiliepimai

Džiaugiuosi nuostabia bendruomene, kuri augina

Dizainerių sambūryje gavau daugiau nei tikėjausi. Įsigijusi mentorystę, gavau ne tik logotipo ir vizualinio identiteto dizaino procesą, bet kartu gavau galimybę augti su nuostabia, palaikančia bendruomene. Todėl labiau pasitikiu savimi bendraudama su klientu, padidėjo metinės pajamos ir sėkmingai siekiu užsibrėžtų tikslų. Labai vertinu atskaitomybės klubą po kurso, nes jame išdrįsau pažinti savo silpnybes, pripažinti, ko nemoku ir su kolegų pagalba tai paversti stiprybe bei atrasti savo, kaip dizainerės, unikalumą.

Dizaino proceso taikymas praktikoje

Sambūryje nėra vietos “patogiai” teorijai. Tai praktiniai “nepatogūs“ mokymai, verčiantys išeiti iš komforto zonos. Tad, išmoktas dizaino procesas iškart taikomas dirbant su klientais.

Tik konstruktyvi kritika

Mokymasis vyksta pristatant užduotis bendruomenei ir mentorei, gaunant ir duodant konstruktyvią kritiką, kuri padeda visai grupei augti ir plėsti savo suvokimo ribas.

Atskaitomybės erdvė

Tai uždaras bendruomenės ratas, kuriame kiekvienas narys išsikelia tikslą ir jo siekia drauge palaikomas kitų grupės narių. Taip sukuriama atskaitomybės erdvė, kuri skatina imtis veiksmų. 

Mentorės palaikymas

Grupė moderuojama mentorės, kurios patirtis, palaikymas ir patarimai padeda drąsiai eksperimentuoti, susidūrus su iššūkiais — rasti sprendimą, suklydus — identifikuoti klaidą ir nebekartoti.

Sužinok pirmas, kada durys atsivers

Puikus būdas atsakyti sau į klausimą, ar mentorystės dizaino kursas tinkamas tau, yra užsiregistruoti į 7 dienų naujienlaiškių seriją. Be to, būsi pirmas, kuris sužinos apie galimybę jungtis palankiausiomis sąlygomis.

Tai ne tik DIZAINO kursas, bet ir...

Tapsi aktyviausios dizainerių bendruomenės dalimi

Visi mentorystės programos dalyviai tampa ir sambūrio bendruomenės dalimi, tad mokymosi progresas tęsiasi neribotą laiką: susitikimai kas mėnesį, savaitinis atskaitomybės klubas, knygų klubas, dirbtuvės, logo iššūkiai... renginiai ir stovyklos.

 • Tikslų siekiame drauge
 • Bendros iniciatyvos
 • Renginiai
 • Stovyklos
grafikos dizaineriu bendruomene

Kas vyksta slack platformoje?

aktyvi dizaineriu bendruomene

✔  Simona išdrįso dirbti savarankiškai 

dizaino kursai atsiliepimai

O šiaip, be viso to, labiausiai vertinu, kad padėjo keistis man pačiai.

Po multimedijos kursų ir persikvalifikavau į grafikos dizainą. Tačiau nežinojau kaip pradėti dirbti, kokius klausimus užduoti klientui, kaip suvaldyti projektus. Prie Sambūrio jungiausi nedrąsiai, o gavau tikslią teoriją ir detalią praktiką, žinias kaip susikalbėti su klientu, kaip sukurti tai, ko jam reikia, kaip nesiblaškyti ir ką daryti užstrigus. Sambūris suveikė kaip tramplinas dizainerės karjerai. Plius dovana išsinešimui — draugai ir kolegos, su kuriais toliau tęsiame Sambūrystę.

✔  Viktorija pasiekė savo finansinius tikslus

dizaino kursai atsiliepimai

Pavyko pasiekti ir pranokti finansinius ir profesinius tikslus

Sambūrio kursų dėka išdrįsau pilnai pakeisti savo profesinį kelią ir užtikrintai žengti pirmus freelancinimo žingsnius! Kurso pradžioje savęs vertinimo kriterijai, finansiniai lūkesčiai iš šios veiklos buvo lyg svajonė, o baigus kursą su visu naujų įgūdžių ir motyvacijos bagažu pavyko pasiekti (ir net pranokti kelis kartus) finansinius ir profesinius tikslus greičiau nei maniau. O ir toliau vyksta atskaitomybės klubo susitikimai, tad sustoti nesiruošiu.

Demo paskaitos

Paspaudus nuordoą ir užsiregistravus, gausi prisijungimą prie DEMO paskaitų, kurias peržiūrėjęs lengviau atsakysi į klausimą, ar kursas tau tinka.

Sambūrio autorė ir mentorė

Lina Mass

Labas!

Džiugu, kad užsukai, susipažinkim! Esu Lina Mass, Sambūrio įkūrėja ir grafikos dizainerių mentorė.

15+ m. dirbu grafikos dizaino srityje: gamybinė reklamos agentūra, spaustuvė,  kūrybinė reklamos agentūra. 7+ m. esu laisvai samdoma (freelance).

Dirbau prie projektų: orbio.world, Finbee, Kauno miesto muziejus, Kaunastic Business, Kaunas Pilnas Kultūros, Mariaus Jakulio Jason fondas, Yworks...

Sambūryje padedu grafikos dizaineriams išvengti prastų dizaino patirčių: nesusikalbėjimo su klientu, didelio korekcijų kiekio... Metodai, kuriais dalinuosi, veda iki pasitikėjimo savimi ir mėgavimosi grafikos dizainerio profesija.

Susimatom!

Grafikos dizainerių mentorė
15+ m. patirtis grafikos srityje
7+ m. laisvai samdoma
Brendo strategija
@Melinda Livsey (The Futur)
The Writing Skills Workshop
@Seth Godin
The Marketing Seminar
@Seth Godin

Grupinės live pamokos su mentore

Mentorystė:

kaip tapti pro dizaineriu

Dizaino kursai: mentorystė grafikos dizaineriams
Success message!
Warning message!
Error message!