Pradžia / Apie Dizainerių sambūrį


Ar Sambūrio mokymai tau tinka?

Tai nėra įprasti kursai dizaineriams. Intensyvi trijų mėnesių mentorystės programa jau 'perrašė' 60+ dizainerių istorijas, padėjo atrasti metodą kaip veikti iš džiaugsmo būsenos, nustoti būti užsakymu priėmėju ir išdrįsti pereiti į lygiaverčio partnerio poziciją. 

Tam reikia pažiūrėti į save.
Todėl šie kursai tikrai ne kiekvienam.


Kokie žmonės tavęs laukia?

Kodėl svarbi bendruomenė?

Rasti motyvacijos siekti savo tikslų įmanoma, tačiau motyvaciją išlaikyti maratone galima tik apsupant save bendraminčiais, kurie siekia tikslų drauge. Kurie kasdien mes iššūkį tau perlipti save ir žengti toliau už savo galimybių ribos.


STUDENTŲ ISTORIJOS

Kokias patirtis turėjo studentai?

Ką Monika sako apie Sambūrį?
Labai džiaugiuosi atradusi sambūrį, pasigailėjau nesudalyvavusi pirmame, tvirtai dalyvavau antrame. Tai buvo viena geriausių mano investicijų į save ir savo ateitį. Sambūryje aš radau atsakymus į savo klausimus dėl psichologinių aspektų norint pilnavertiškai freelancint, taip pat suvokiau, jog esu ne viena, o turiu kitų narių palaikymą, nes jie taip pat susiduria su panašiomis problemomis. Taip pat patobulinau save ir iš profesinės pusės, sambūris labai padėjo išsigryninti, ko aš pati noriu iš savo karjeros. 😉"

O ką sako svarstantiems?
Nedvejokite investuoti į save, į savo tobulėjimą. Pasirinkdami Sambūrį, neišmesite krūvos pinigų ir laiko teorijoms, o suvoksite, kas yra grafinis dizainas iš pagrindų.

Monika Simonaitytė (2021 mentorystė)
Behance Portfolio

Ką Greta sako apie Sambūrį?
Sambūris ne tik nuolat palaikanti, auganti ir įkvepianti bendruomenė, bet ir pokyčių akseleratorius. Kursas 100% pateisino mano lūkesčius. Sambūryje išmokti dalykai padėjo atsitiesti ir pasistūmėti į priekį freelancinimo kelyje. Išmokau labai daug - nuo praktinių dalykų, kaip efektyviau komunikuoti su klientu, kaip apsiimti diesnius projektus, finansai etc. iki to, kaip atpažinti, kas trukdo gyvenime judėti pirmyn ir ką su tuo daryti.

O ką sako svarstantiems?
Tiems, kas dvejoja ar verta prisijungti - viskas priklauso nuo paties įdėtų pastangų, bet šioje vietoje yra tikrai viskas ko reikia kitokios kokybės darbui ateityje ir bonusas - nuostabi bendruomenė!

Greta Virvičiūtė (2021 mentorystė)
Behance Portfolio

Ką Odeta sako apie Sambūrį?

Maniau, kad niekada nenorėsiu kurti logotipų ir identitetų, bet Lina parodė tokį procesą, kuriuo tiesiog neįmanoma nesimėgauti, ir dabar tai yra mano mėgstamiausia veikla, o šį procesą galima pritaikyti visose situacijose. Sambūris atsakė į visus kylančius klausimus, padėjo ne tik dizaino srityje, bet ir gyvenimiškose situacijose, tikslų išsikėlime. Pagavau azartą padaryti projektą geriausiai, kaip tik sugebu šią akimirką. O svarbiausia, kad atsidūriau nuostabių dizainerių bendruomenėje, kur visada sulauksiu pagalbos, ir galėsiu pati padėti kitiems.

O ką sako svarstantiems?
Skiriu palinkėjimą dizaineriams, kurie neįvertina savo darbo ir tinkamai neįkainoja to, ką parduoda. Jeigu norite tapti dizaineriais kuriančiais vertę, privalote išmokti viso proceso ir juo mėgautis, kad rezultatas būtų stebinantis. Šiuose kursuose to tikrai išmoksite. 😊 

Odeta Erslovaitė (2021 mentorystė)
Behance Portfolio

Ką Ilona sako apie Sambūrį?

Sambūris pati geriausia vieta, kuri padės nustot abejoti savimi, padrąsins žengti pirmyn ir dirbti tiesiai į dešimtuką: dart: Išbandžiusi čia taikomą darbo procesą, aš išmokau susirinkti save, nesiblaškyti ir dirbti produktyviai. Jausmas tikrai geras!

O ką sako svarstantiems?
Nemažink tikslų, didink pastangas. Tikslų mes turim visi ir skirtingų, bet su bendraminčiais kelias link jų gali būti tiesesnis.

Ilona Mockutė (2021 mentorystė)
Behance Portfolio

Ką Gintarė sako apie Sambūrį?

Sambūris man atsakė į visas abejones, klausimus, kurių net nežinojau turinti, parodė būdus, kaip „atstrigti” ir judėti tik į priekį, net jei ir palengva. Dar geriau – sambūris sustiprino džiaugsmą ir pasitikėjimą savo darbo verte. Bet visų geriausia – radau nerealių draugų dizainerių, į kuriuos galiu kreiptis visiškai bet kokiu, net ir ne dizainerišku klausimu. 😏♥️

O ką sako svarstantiems?
Užsirašymas į sambūrį – vienas mažas paprastas žingsniukas. O tada čia laukia oho kiek darbo (su savim). Bet net jei pasiimsi tik 10% iš to, ką čia gausi – jau 10x atsipirks. Tai linkiu ateiti ir pasiimti maksimumą 🙂

Gintarė Lomsargytė (2021 mentorystė)
Behance Portfolio

Ką Viktorija sako apie Sambūrį?

Pirmiausia noriu pagirti save, kad pasiryžau leistis į Sambūrio nuotykį ir jį atradau, nes tai buvo geriausia, kas man, kaip pradedančiai grafikos dizaineriai galėjo nutikti. Būdų kaip vystyti savo freelancinimo karjerą - daugybė, bet atrasti bent kiek teisingą kelią, reikia daugybės ir patirčių ir laiko. Sambūris yra vieta, kur visos patirtys jau sukauptos, belieka jomis pasidalinti ir pritaikyti tai sau. O dabar, kai žinau aiškius sėkmingo dizaino proceso žingsnius, belieka tik kurti geras patirtis klientams ir mėgautis pasirinktu profesiniu keliu. Jaučiuos labai dėkinga visai Sambūrio bendruomenei bei Linai už paskatinimus ir palaikymą, o svarbiausia už aiškumą - KĄ, KAIP IR KODĖL daryti, siekiant savo svajonės

O ką sako svarstantiems?
Noriu palinkėti dizaineriams (ypač pradedantiems), pasinaudoti galimybe gauti MAX naudingų žinių per MAX trumpą laiką, kuris apvers arba bent pakeis iki šiol nešiotą mastymą ir įsitikimus į stiprią motyvaciją ir aiškumą tolimesniam freelancinimo keliui 🙂

Viktorija Kraujutaitė (2021 mentorystė)
Behance Portfolio

įsigyk žinodamas, ką perki

D.U.K.

Atsakymai į dažnai pasitaikančius klausimus.

Ar sambūris draugiškas pradedantiems, kurie nori pradėti, bet nežino nuo ko?

Ar čia mokymų programa ar dizainerių klubas? 

Ką daryti jei įsigijus paaiškės, kad mokymai yra visai ne tai, ko tikėjais?

Kaip vyksta praktinių užduočių atlikimas bei vertinimas?

Kokiais kriterijais remiantis priskiriami projektai dizaineriams praktiniame darbe su realiu klientu?

Kokį užmokestį gauna dizaineris už praktiniu darbo projektą?

Kas yra "Slack" bendruomenė?

Success message!
Warning message!
Error message!