Pradžia / Registracija į nemokamas paskaitas

Kaip tapti pro grafikos dizaineriu ir sėkmingai freelancint?
6 nemokamos paskaitos

Mokymai skirti pažengusiems ir pradedantiems dizaineriams, siekiantiems pereiti į profesionaliai dirbančių, laisvai samdomų dizainerių gretas, kuriant vizualinį identitetą ir ne tik.


.

Įrašius el. pašto adresą, iškart gausite nuorodą su visomis nemokamomis paskaitomis.

universitete to neišgirsit

Kokios temos yra mokymuose?

Dizainerių Sambūrio tikslas padėti išvengti prastų dizaino patirčių, derinant jau įgytus programinius įgūdžius su dizaino procesu, susikalbėjimo metodika, platesniu profesijos matymu... Be nuorodos į nemokamas paskaitas, papildomai kas tris dienas gausite laišką-priminimą peržiūrėti paskaitas.

Kaip sumažinti korekcijų kiekį logotipo dizaino projektuose? 

(72 min.)

Ką turiu žinoti kuriant vizualinį identitetą?

(67 min.)

Kaip kurti vertę dizaino darbais?

(45 min.)

Kaip susirasti klientų dizaino projektams?

(73 min.)

Kaip tapti pro dizaineriu?

(Skaidrės)

Naudingos nuorodos 

(Skaidrės)

.

Nurodytu el. paštu, atsiųsime nuorodą su visomis aukščiau išvardintomis nemokamomis paskaitomis ir priminimą kas 3 dienas pažiūrėti paskaitas.

TEGU ŽODIS NEMOKAMAS NESUKLAIDINA 

Tai informatyvios paskaitos

Kiekvieną kartą išleidus nemokamą paskaitą sulaukiu atsiliepimų iš dizainerių, jog buvo vertinga ir labai naudinga, o svarbiausia pritaikoma praktiškai. Ne vienas paminėjo, kad šios paskaitos turėtų būti mokamos, tad suvesk savo el, pašto adresą ir gauk vertingas paskaitas, kol jos dar yra nemokamos. Ir pradėk savo kelionę profesionalumo link.

Nesitikėjau tiek vertingos informacijos iš nemokamo seminaro. Šios paskaitos aukso vertės ir lengvai galėtų būti parduodamos.

Indrė

Jau kelintą kartą prisijungiu prie jūsų organizuojamų seminarų ir vis išgirstu naujų idėjų, kaip pagerinti dizaino paslaugų kokybę. O geriausia, kad patarimus galiu pritaikyti čia ir dabar ir jie veikia!

Eglė

Atėjau nieko nesitikėdama, išgirsti senas tiesas įvilktas naujai... Bet nieko panašaus, absoliučiai kitas požiūrio kampas ir jaučiasi, kad paskaitose kalba patirtis, ne teorija.

Jolanta

Sambūrio autorė ir mentorė

Lina Mass

Esu Lina Mass – brendo strategė, identiteto dizainerė, sambūrio įkūrėja bei lektorė.

Mano aistra yra kurti funkcionalius, strategiškus dizainus. Mane be galo žavi kokį pokytį gali sukurti tinkamas vizualinio identiteto dizainas. Kaip žibančiomis akimis verslo įkūrėjas pradeda pats įtikėti savo verslo idėja ir drąsiai ją uždegti kitus. Ir, žinoma, pritraukti klientus!

Man taip malonu matyti, kaip dizaineriai tobulėja mokydamiesi dizaino proceso bei susikalbėjimo metodo. Džiaugiuosi galėdama su jais žengti į naują profesionalumo lygį, kuriame dizaineriai yra verslo partneriai, ne užsakymų vykdytojai.

Dizainerių Sambūris apjungia šias dvi grupes su misija - padėti išvengti prastų dizaino patirčių tiek dizaineriams, tiek verslams.

Grafikos dizaineriai su manimi gali susimatyti kursuose (mentorystė ir online kursas)

Smulkus ir vidutinis verslas gali registruotis pokalbiui dėl brendo strategijos ir vizualinio identiteto projektų per svetainę linamass.com

+15 m. patirtis grafikos srityje
+5m. identiteto dizainerė
(linamass.com)
Brendo strategija
@Melinda Livsey
(The Futur)
The Writing Skills Workshop
@Seth Godin
(Akimbo Workshops)
The Marketing Seminar
@Seth Godin
(Akimbo Workshops)
.

Prisijunkite prie bendruomenės, kuri jau žino, ką reikia daryti norint pereiti į kitą lygį.

SAMBŪRIO PROGRAMOS

Mentorystė ir kursai dizaineriams

Jei apie nemokamas paskaitas gauname puikių atsiliepimų, tai apie mokamas programas atsiliepimai būna iš kosmoso srities: sugrąžintas pasitikėjimas savimi, dizaino proceso suvokimas ir gebėjimas taikyti, mokėjimas susikalbėti su klientu ir išvengti daugybės korekcijų, padvigubinti įkainiai... tai tik keletas rezultatų, kurių gali tikėtis prisijungęs prie Dizainerių Sambūrio.

Gyvi Zoom kursai

Mentorystė + Bendruomenė

Startas

sausis

trukmė

12 sav.

Video pamokos

Online kursas +
Konsultacijos

Startas

bet kada

trukmė

8 sav.

Success message!
Warning message!
Error message!